به گزارش افکارنیوز،

علی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) اظهار کرد: آسانسور‌های ایستگاه محمودیه و بسیج بر اساس وعده‌ای که به شهروندان داده بودیم طبق موعد مقرر یعنی ۳ ماه پس از بهره برداری راه اندازی شد.

اخبار اجتماعی او در ادامه بیان کرد: اما متاسفانه اختلاف بین پیمانکار و مجموعه بهره برداری مترو منجر به خاموش شدن این آسانسور‌ها شده بود.

علی امام با اشاره به تذکری که عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران زهرا نژاد بهرام در صد و نود و پنجمین جلسه این شورا، نسبت به راه اندازی نشدن آسانسور‌های این ۲ ایستگاه ارائه داده بود، تاکید کرد: متاسفانه هنگام بازدید این عضو شورای شهر از ایستگاه‌های بسیج و محمدیه برخی حواشی و اختلاف‌ها بین پیمانکار و شرکت بهره برداری مترو منجر به توقف آسانسور‌ها شده بود و اکنون با برطرف شدن اختلاف بین دو مجموعه مذکور آسانسور‌های ایستگاه بسیج و محمدیه آماده ارائه خدمت به شهروندان به ویژه افراد عزیز کم توان و معلول است.

امام تاکید کرد: ما همواره به وعده‌های خود به شهروندان پایبند هستیم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا تجهیزات ایستگاهی به منظور رفاه بیشتر شهروندان بر اساس استاندارد‌های لازم تهیه و به شرکت بهره برداری مترو طبق موعد مقرر تحویل شود.