به گزارش افکارنیوز،

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از شروع ثبت نام در دور دوم آزمون کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های دوم کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در دو مرحله انجام می‌گیرد.

اخبار اجتماعی وی در ادامه تصریح کرد: ثبت نام دور دوم آزمون کارشناسی ارشد برای مساعدت با کسانی که در مرحله اول موفق به ثبت نام در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور نشده اند از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه آغاز و در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه پایان می‌یابدمشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: این دسته از داوطلبان می‌توانند به منظور شرکت در این آزمون و برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: همچنین به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر یعنی از ۱۶ آذر ماه تا ۲۸ آذر ماه ۹۸ در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۹ ثبت نام نموده اند شرایطی فراهم شده تا در تاریخ ۱۴ بهمن ماه لغایت ۱۶ بهمن ماه برای ویرایش اطلاعات ثب نامی خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

توکلی در ادامه بیان کرد: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۹ لغایت چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه ۹۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه بیان کرد: این آزمون در روز‌های پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه ۹۹ و جمعه ۲۹ فروردین ماه ۹۹ برگزار می‌شود.