به گزارش افکارنیوز،

سید ابوالفضل پرپنچی با اینکه شماره تلفن ۷۳۵۵ گزینه‌های مختلفی برای کمک به امور نیازمندان دارد، گفت: مردم نیکوکار استان با ۱۱۱ هزار تراکنش ۱۰ میلیارد و ۸۲۴ میلیون تومان پرداخت کردند.

اخبار اجتماعی وی با بیان اینکه استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی در سرعت بخشی کمک به نیازمندان تاثیر گذار است گفت: مردم نوع دوست و خیر می‌توانند در روش‌های نوین نوع کمک خود را مشخص کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران به جایگزینی روش‌های نوین به جای روش‌های سنتی کمک به نیازمندان اشاره کرد و گفت: با جایگزین شدن روش‌های الکترونیکی و نوین کمک به نیازمندان، خیران می‌توانند علاوه بر تلفن همراه و تلفن ثابت از طریق اپلیکیشن‌های تلفن همراه و خودپرداز بانک‌ها کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

پرپنچی خاطر نشان کرد: پرداخت صدقه، کمک به فرزندان یتیم و محسنین، کمک به امر ازدواج جوانان، تعمیر و احداث مسکن، کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و موارد دیگر از طریق شماره تلفن ۷۳۵۵ امکان پذیر است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همراهی مردم نیک اندیش استان تهران برای کمک به نیازمندان، تصریح کرد: علاوه بر شماره تلفن ۷۳۵۵ روش‌های دیگری از جمله ارسال عدد ۱ به شماره ۸۸۷۷، نرم افزار سکه به پرداخت ملت بخش نیکوکاری استان تهران، شماره‌گیری کد دستوری #۰۲۱*۸۸۷۷* برای کمک به امور نیازمندان وجود دارد که می‌توانند از این روش‌ها نیز استفاده کنند.