به گزارش افکارنیوز،

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران پیش از دستور دویست و یکمین جلسه علنی شورای شهر که امروز سه شنبه ششم اسفند ماه برگزار شد درباره آزمایش کرونای خود گفت: عکسی از من در کنار شهردار منطقه ۱۳ منتشر شد و من تصمیم گرفتم که در خانه بمانم و بیرون نیایم، چون با توجه به آن عکس هیچ کس من را تحویل نمی‌گرفت (با خنده).

اخبار اجتماعی - رئیس شورای شهر تهران افزود: شهردار منطقه ۱۳ از بیمارستان مسیح دانشوری ترخیص و به بیمارستان عرفان منتقل شده است.

هاشمی ادامه داد: متاسفانه در ۲۵۰۰ سال گذشته عادت داشتیم که موضوعات را جدی نگیریم و زمانی که حساسیت‌ها و مشکلات زیاد شد به سمت حل آن رفتیم که در حوزه مدیریت کرونا نیز به همین شکل عمل شد اما مسئولان در حال مسلط شدن به موضوع کرونا هستند و امیدوارم هرچه سریعتر این بیماری نیز ریشه کن شود.

او اظهار کرد: صدراعظم نوری عضو شورای شهر برای کنترل فعالیت مراکز خدمات عمومی در پایتخت جلساتی برگزار  و تصمیمات موثری مانند محدود شدن فعالیت مراکز خدماتی و ورزشی گرفته شد.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به قرار داد ۶۳۰ دستگاه واگن مترو گفت: قرار داد امضاء‌شده و به  دو بانک شهر و کشاورزی ارسال شده است تا  کارهای  تخصیص اعتبار  را انجام دهند.