به گزارش افکارنیوز،

 این روزها نگرانی از مبتلا شدن به ویروس کرونا دارا و ندار را مشغول کرده است و با توجه به نایاب، کم یاب و گران شدن اقلام بهداشتی و ضدعفونی بخشی از جامعه که از نظر مالی توان مالی بسیار ضعیغی دارند، قادر به تأمین این اقلام نیستند و بیشتر در معرض ابتلاء به این ویروس قرار دارند.

اخبار اجتماعی - مؤسسه خادمین امام علی (ع) با کمک و همراهی خیرین، از چند سال اخیر به صورت ویژه با شناسایی مناطق محروم و کم‌برخوردار در اقصی نقاط کشور تلاش کرده تا مرهمی برای این محرومان باشد. آخرین کمک این مؤسسه روز جمعه ۹ اسفندماه است که با همراهی جمعی از قهرمانان نامدار کشتی ایران و جهان با حضور در روستاهای ملای آباد، حاجی آباد، اسحاق آباد، آزاتی سفلی، آزاتی وسطی و کشاری از استان سیستان و بلوچستان اقلام ضرروی همچون مواد خوراکی و بهداشتی و شیر خشک برای کودکان را توزیع کرده است.

با توجه به شرایط کنونی مؤسسه خادمین امام علی (ع) با همراهی خیرین تعدادی از این اقلام ضدعفونی مورد نیاز را تأمین کردند. صبح امروز حسن رحیمی، مهدی برائتی و هادی حبیبی باتفاق جمعی از قهرمانان کشتی و ورزشکاران زورخانه ای، بعنوان نمایندگان این مؤسسه ۲۵۰۰ بسته مواد ضدعفونی کننده را در محله معروفخانی و نصیری دروازه غار به صورت خانه به خانه توزیع کردند. این اقدام با همکاری سازمان جمعیت هلال احمر انجام شد.