به گزارش افکارنیوز،

 کریم همتی سرپرست جمعیت هلال احمر  با اشاره به برنامه‌های خود در هلال احمر اظهار کرد: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر چند ماهی بدون رئیس اداره می‌شد، قرار است این نهاد فعالیت جدید خود را آغاز کند.

اخبار اجتماعی-وی افزود: امروز جلسه هلال احمر با معاونان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود و درباره مقابله با کرونا تصمیم گیری خواهد شد.

همتی تصریح کرد: همراهی با وزارت بهداشت در بحث کرونا و حضور در مبادی ورودی و خروجی هر یک از شهر‌ها از جمله برنامه‌هایی است که هلال احمر آن را دنبال می‌کند.

سرپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به جلسه خود با حضور رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا بیان کرد: روز دوشنبه جلسه‌ای را با حضور رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا خواهیم داشت و تصمیم گیری‌ها برای بهره‌گیری از ظرفیت هلال احمر در راستای مقابله با کرونا اتخاذ می‌شود.

همتی درباره نیرو‌های امدادی هلال احمر گفت: فراخوان بهره‌گیری از توان نیرو‌های امدادی هلال احمر از روز سه‌شنبه ابلاغ می‌شود و این نیرو‌ها برای مقابله با بیماری کرونا به میدان می‌آیند.

وی تصریح کرد: جلساتی با معاونان برای آمادگی جهت استقبال از عید هم در هلال احمر برگزار می‌شود و برای تعطیلات نوروزی برنامه ریزی خواهد شد.