به گزارش افکارنیوز،

محمود ترفع درباره تمهیدات نوروزی اتوبوس رانی اظهارداشت: 5 هزار دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی آماده خدمات رسانی به شهروندان در نوروز است همچنین باید توجه داشا اصولاً حمل ونقل عمومی تابع تقاضاست و در شرکت واحد نیز بر اساس میزان تقاضای موجود، اتوبوس به خطوط اعزام می‌کنیم.

اخبار اجتماعی- وی با اشاره به اینکه عملیات ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی تهران در ایام عید نیز به صورت دقیق و کامل انجام می‌شود، اظهار کرد: کار ضدعفونی شبانه روزی اتوبوس‌های تهران به منظور حفظ بهداشت و حمل ونقل ایمن، در تعطیلات نوروز نیز انجام می‌شود.

ترفع با بیان اینکه شهر تهران، امسال پر جمعیت‌ترین نوروز خود را تجربه می کند اما در عین حال با توجه به اینکه مردم در خانه‌های خود می‌مانند با نگاهی دیگر، پیش بینی می‌شود خیابان های تهران کم تردد ترین نوروز این کلان شهر را تجربه کنند، تصریح کرد: برای جابه جایی مسافران به هر تعداد آمادگی داریم اما امیدوارم مسافران ناوگان اتوبوسرانی با توجه به شرایط موجود به حداقل برسد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه همکاران و رانندگان خدوم این شرکت 365 روز در کنار مردم و در خدمت مسافران بودند، خاطر نشان کرد: ناوگان اتوبوسرانی تهران با وجود همه کمبودهای موجود تمام تلاش خود را به عمل آورده و تمامی توان خود را در جهت خدمت رسانی به شهروندان به کار گرفته است.