یک فضای کار دنج و بدون هیاهوی فضای کارهای اشتراکی بزرگ و معروف در مرکز شهر تهران با دسترسی مطلوب و خارج از طرح اصلی ترافیک و از همه مهمتر با کمترین هزینه عضویت!

اگر دنبال یک فضای کار اشتراکی با همه این ویژگی ها می گردید باید به شما بگم که پیدا کردید! فضای کار اشتراکی فرادیده می تواند این فرصت را در اختیار شما قراردهد.

بیایید یک باردیگر و با دقت ویژگی های این فضای کار اشتراکی را باهم بررسی کنیم:

ویژگی اول : مستقر در مرکز شهر تهران

اکثر فضای کارهای اشتراکی در اطراف تهران مستقر هستند. فضای کار اشتراکی زاویه در غرب تهران ، میدان آزادی یا پارادایس هاب در شمالی ترین نقطه تهران البته ظرفیت تعدادی نیز که در مرکز تهران مستقر هستند تکمیل شده است.

ویژگی دوم: دسترسی ها با وسایل نقلیه عمومی

متروهای طالقانی ، دروازه دولت ، پیچ شمیران بهترین دسترسی های فضای کار اشتراکی فرادیده هستند که با کمی پیاده روی می توانید در حالی که به حل مسائل کسب و کار استارتاپی خود می اندیشید فاصله بین فضای کار اشتراکی تا مترو را گز کنید!

 

ویژگی سوم : دسترسی با خودرو شخصی

فضای کار اشتراکی فرادیده در مرز طرح اصلی ترافیک تهران قرار دارد. در روزهای مجاز شما می توانید از خودروی شخص خود استفاده کنید. در نزدیکی فرادیده یک پارکینگ روباز و یک پارکینگ طبقاتی وجود دارد. البته اگر تمایلی به پرداخت هزینه پارکینگ ندارید با کمی سحرخیزی می تونید در خیابانهای شریعتی ، پادگان ولیعصر یا خیابان کاج جای پارک مناسب پیدا کنید.

 

ویژگی چهارم: خلوت و دنج

فضای نقلی و جمع جور فضای کار اشتراکی فرادیده از نقاط قوتی است که در جاهای مشابه به راحتی پیدا نمی کنید. اگر شما هم کسب و کار استارتاپی یکی دو نفره ای دارید یا یک برنامه نویس هستید که به صورت پروژه ای کار می کنید و به دنبال یک محیط آرام به  دور از هیاهوی برگزاری  رویدادها و جلسات هستید، به شما فرادیده را پیشنهاد می کنم.

 

ویژگی پنجم : هزینه حق عضویت منصفانه

با همه این ویژگی ها شما حق عضویت کمتری را پرداخت می کنید و می توانید هزینه های کسب و کار خود را کاهش دهید. هزینه برای هر نفر ماهیانه 350 هزارتومان درنظر گرفته شده است.

 

امکانات فضای کار اشتراکی فرادیده:

1- دسترسی مناسب

2- نقلی و دنج بدون هیاهو و مزاحمت

3- چای رایگان

4- اینترنت پر سرعت


آدرس فضای کار اشتراکی فرادیده

لطفا برای ثبت نام اینجا کلیک کنید فرم مربوطه را تکمیل کنید: