به گزارش افکارنیوز،

بر اساس نقشه‌های هواشناسی روز سه‌شنبه در استان‌های خراسان‌شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان‌جنوبی، شرق یزد، گلستان و شرق مازندران بارش باران، وزش باد و در مناطق مرتفع و سردسیر این استان‌ها بارش برف رخ خواهد داد.

اخبار اجتماعی- چهارشنبه برای برخی مناطق استان‌های خراسان‌رضوی، کردستان، کرمانشاه، نوار غربی آذربایجان‌غربی، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، در سایر مناطق کشور جو پایدار خواهد بود.

پنج‌شنبه با عبور امواج کم دامنه از روی کشور، در استان‌های کردستان، کرمانشاه، نیمه‌جنوبی آذربایجان‌غربی، جنوب آذربایجان‌شرقی، زنجان، همدان، لرستان، مرکزی و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی در استان‌های چهارمحال و بختیاری، فارس، غرب اصفهان، نیمه‌غربی کرمان و جنوب یزد و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و وزش باد خواهند داشت.

از بعد از ظهر روز جمعه با عبور سامانه بارشی از غرب کشور برای بخش‌های از شمال‌غرب، غرب و به تدریج جنوب‌غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. شنبه با تشدید فعالیت این سامانه، در استان‌های واقع در مناطق غرب، شمال‌غرب، جنوب‌غرب، جنوب و دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه‌های جنوبی البرز و به تدریج بخش‌هایی مرکزی کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدیدو در مناطق مرتفع بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت آب و هوا در چهارم فروردین

وضعیت آب و هوا در چهارم فروردین

وضعیت آب و هوا در چهارم فروردین

وضعیت آب و هوا در چهارم فروردین