به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا از افزایش 33 درصدی تعداد مراجعان به مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور در روز گذشته نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.

اخبار اجتماعیوی اظهار داشت: با توجه به افزایش اعتبار 40 روزه وکالتنامه‌های منقضی, روز گذشته بیشترین تعداد مراجعه‌کننده به مراکز تعویض پلاک را بعد از بازگشایی در سال جدید شاهد بودیم.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: روز گذشته 19 هزار و 437 نفر برای تعویض پلاک مراجعه کردند که افزایش تعداد مراجعان را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشتیم؛ این آمار در چنین روزی در سال 98 مصادف با 14 هزار و 528 نفربوده است.

سرهنگ محمدی به تدابیر پلیس راهور برای رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی اشاره کرد و گفت:  ساعت کاری مراکز از 7 صبح تا 17 است و ارائه خدمت بر اساس زوج و فرد بودن پلاک خودروها صورت می گیرد.

وی گفت: خوشبختانه هموطنان مدیریت زمان را در نظر گرفته و در ساعات بعدازظهر نیز به مراکز مراجعه می کنند.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا به هموطنان توصیه کرد: زودتر از ساعت 7 صبح به مراکز مراجعه نکنند چرا که کار شماره‌گذاری خودرو در طول روز بدون هیچ معطلی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: صف‌های خودرویی که بعضا در مقابل برخی مراکز شماره‌گذاری تشکیل شده صرفاً جهت ایجاد فاصله‌گذاری اجتماعی و مدیریت ورودی تعداد افراد به سالن اصلی است؛ تمام این موارد در راستای حفظ سلامت مردم است.