به گزارش افکارنیوز،

ایمان محرابی‌نیا درباره وضعیت ترافیکی راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر در پنج محور کندوان، هراز،‌فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است و بارش خاصی در این جاده‌ها نداریم.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج 

اخبار اجتماعی-مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌ در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و همچنین در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا سنگین است.

* کمترین تردد در جاده‌ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

محرابی‌نیا اظهار داشت:‌با توجه به اطلاعاتی که از 2283 دستگاه ترددشمار جاده‌ای حاصل شده است، در شبانه‌روز گذشته تردد در جاده‌ها نسبت به روز قبل 2.1 درصد کاهش دارد. در همین مدت کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 12 درصد ثبت شد. 

* آزادراه کرج - تهران با 115 هزار تردد در یک روز پرترافیک‌ترین جاده‌ کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌ روز گذشته آزادراه کرج - تهران با 115 هزار و 267 تردد، پرترددترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه‌های کرج - قزوین و قزوین - کرج پرترافیک‌ترین جاده کشور بود. 

* انسداد 9 جاده به دلیل نبود ایمنی 

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر 9 محور شامل جاده قزوین - همدان، محور رودبار - قلعه‌گنج، جاده رودبار - کهنوج، محور خرم‌آباد - پلدختر، جاده سی‌سخت - پادنا، محور شهداد - نهبندان، جاده شمشک - دیزین و محور رامیان - شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. 

وی یادآور شد: آزادراه تهران - شمال در منطقه یک حدفاصل تهران تا شهرستانک تا پیش از تعطیلات عیدفطر هر روز از ساعت 19 تا 7 روز بعد به غیر از روزهای پنج‌شنبه و جمعه، همچنین ایام تعطیلات و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه مسدود است و محور جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه معرفی می‌شود.