به گزارش تابناك؛ اوایل هفته گذشته زن جوانی با حضور در شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران در حالی كه از ربودن پسر ۸ ماههاش خبر میداد به قاضی سلیمانی گفت: عصر دیروز همراه شوهر و دو فرزند ۵ ساله و ۸ ماههام برای خرید از خانه بیرون رفتیم. در بین راه همراه دخترم وارد داروخانهای شدیم اما شوهرم بیرون منتظر ماند. پسر كوچولویمان نیز داخل كالسكه و در كنار پدرش بود. دقایقی بعد با شنیدن صدای فریادهای همسرم وحشتزده بیرون دویده و همان موقع شوهرم را دیدم كه فریاد میزد بچه را دزدیدند!

همان موقع با دیدن کالسکه خالی پسرم از هوش رفتم و وقتی به هوش آمدم شوهرم گفت: زمانی که سرگرم تماشای ویترین مغازه‌ها بوده مردی بچه را بغل کرده و سوار بر خودرویی با سرعت گریخته است. به دنبال این حادثه خود را به کلانتری رسانده و شکایت کردیم. حالا هم عاجزانه از شما می‌خواهم کمکم کنید.

پس از شکایت زن جوان پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

با شروع تحقیقات مشخص شد پدر نوزاد از مدتی قبل بیکار بوده و به همین خاطر نیز درگیری خانوادگی شدیدی با همسرش داشته است.کارآگاهان که در بازجویی‌ها متوجه تناقض‌گویی‌های وی شده بودند برای کشف سرنخ به تحقیق از زن جوان پرداختند.

وی گفت: از مدتی قبل همزمان با تولد پسر کوچولویمان به دلیل این‌که مشکلات مالی ما بیشتر شده بود همسرم بارها از فروش فرزندمان به یک خانواده ثروتمند حرف می‌زد. اما من با شنیدن این حرف‌ها بدنم می‌لرزید و وحشت می‌کردم. ولی حالا به شوهرم مظنون هستم!

بدین‌ترتیب قاضی پرونده دستور بازداشت مرد جوان را صادر کرد.

بهنام – ۳۵ ساله – که در بازجویی‌ها همچنان منکر اطلاع از سرنوشت فرزندش بود سرانجام پس از یک هفته لب به اعتراف گشود و گفت: پسرش را طی نقشه حساب‌شده‌ای به خاطر مشکلات شدید مالی فروخته است.

وی که بشدت پشیمان بود گفت: «مجبور به این کار بودم. ضمن این‌کهعاشق فرزندانم هستم اما به خاطر بیکاری و بی‌پولی بشدت درمانده بودم و قادر به تأمین هزینه‌های زندگی و نگهداری از خانواده‌ام نبودم.به همین خاطر به فکر فروش بچه افتادم. پس از مدتی با پیدا کردن یک خانواده ثروتمند که فرزندی نداشته و خواهان خرید نوزاد بودند تصمیم به فروش پسرم گرفتم. فکر می‌کردم با این کار آینده بچه نیز تضمین خواهد شد بنابراین با دریافت ۱۱ میلیون تومان پول نقد بچه را فروختم اما از آنجا که همسرم بشدت با این موضوع مخالف بود باید نقشه‌ای می‌ریختم که همسرم متوجه ماجرا نشود. به ناچار سناریوی تحویل بچه را طوری طراحی کردم که همسرم فکر کند بچه را از من دزدیده‌اند.»

متهم پس از اعترافات هولناکش بازداشت شد و تحقیقات برای شناسایی خریدار نوزاد همچنان ادامه دارد.