به گزارش افکارنیوز،

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از فراهم شدن فرصتی مجدد برای ثبت نام در کنکور سراسری خبر داد و گفت: با توجه به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون سراسری   ۹۹ که در تاریخ‌های ۳۰ و ۳۱ مرداد برگزار خواهد شد، فرصتی مجدد برای ثبت نام در کنکور سراسری فراهم شده است.

اخبار اجتماعی- او ادامه داد: داوطلبان ثبت نام کننده در کنکور سراسری برای پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از راه دور) و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد ، تسهیلاتی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلا در مرحله اول از ۱۶ تا ۲۷ بهمن ۹۸ و در مرحله دوم از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ اسفند ۹۸ در این آزمون ثبت نام کرده اند؛ ایجاد شده است.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: اطلاعات ثبت نامی متقاضیان از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت تا روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹ در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار می‌گیرد. این داوطلبان می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند.

او درر پایان گفت: به منظور مساعدت با داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، فرصتی فراهم شده که آن‌ها نیز در این بازه زمانی پس از مطاله دقیق دفترچه راهنما  بتوانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.