به گزارش افکارنیوز،

سردار "تقی مهری" اظهارکرد: کلیه مشمولانی که از مقطع دیپلم و بالاتر از مدارس یا دانشگاه‌ها در سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ فارغ التحصیل شده اند، می‌توانند در آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۹ شرکت کرده و در صورت پذیرفته شدن و دارا بودن شرایط لازم از مهر ماه در دانشگاه تحصیل کنند.

اخبار اجتماعی- سردارمهری بیان کرد: با توجه به اینکه آزمون‌های سراسری امسال با تعویق مواجه شده است، مشمولان و خانواده‌های آنان هیچ گونه دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند، زیرا در صورت قبولی این عزیزان و پذیرفته شدن آنان در دانشگاه‌ها با احراز شرایط قانونی لازم، ادامه تحصیل آنان بلامانع است. این مشمولان حتی در صورت اعزام به خدمت نیز برابر ضوابط مجاز به ترخیص از خدمت وتحصیل هستند.

وی گفت:سربازان وظیفه غیر غایب نیزکه هم اکنون در حال خدمت هستند می‌توانند در آزمون‌های سراسری شرکت نموده و درصورت قبولی و احراز شرایط لازم برای ادامه تحصیل درمقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص و در دانشگاه ثبت نام کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشان khabarsarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.