به گزارش افکارنیوز،

محمد نصیری سخنگوی جمعیت هلال احمر از انتصاب سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر خبر داد و در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی مهدی، ولی پور را به عنوان سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر منصوب کرد.

اخبار اجتماعی-مهدی، ولی پور پیش از این مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان بود.

در حکم کریم همتی برای، ولی پور آمده است:

جناب آقای مهدی ولی پور

نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر» منصوب می‌شوید.

با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال احمر در حوزه امداد و نجات و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژه کشور، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و همدلی همفکری با سایر ارکان و مدیران جمعیت و با استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان و نیرو‌های پرتلاش آن سازمان، تمام همت خویش را به منظور شناسایی، ارزیابی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و همچنین فرصت‌ها و تهدید‌های موجود در حوزۀ امداد و نجات به منظور ارتقای توانمندی‌ها و قابلیت‌های جمعیت هلال احمر بخصوص افزایش کیفیت و سرعت امدادرسانی در پاسخگویی و مواجهه با حوادث و بلایا بکار گیرید و نسبت به هماهنگی و تعامل مستمر با سازمان مدیریت بحران کشور و سایر ارگان‌های مربوطه اقدام کنید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی در جهت اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

ولی پور سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر شد