به گزارش افکارنیوز،

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون عبور و مرور انواع وسایل از جنوب به شمال محور هراز سنگین و پرحجم در جریان است.

اخبار اجتماعی- وی گفت: متاسفانه با نزدیک شدن به زمان تعطیلات، مسافران به صورت همزمان اقدام به شروع مسافرت میکنند که این باعث ایجاد ترافیک های مقطعی و پس زدگی بار ترافیکی میشود.

محبی افزود: هم وطنان در چنین شرایطی با اعمال مدیریت زمان سفر، مسافرت خود را به گونه ای زمانبندی کنند تا در ساعات پیک ترافیک در جاده ها حاضر نباشند و در صورت برخورد با اینگونه ترافیک ها با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، عدم ارتکاب تهلفات حادثه ساز، عدم ورود به لاین خاکی با صبر و شکیبایی رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، ضمن بیان اینکه هم وطنان سفر خود را به روشنایی روز موکول کنند، ادامه داد: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم در جریان است.

وی اضافه کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان گزارش شده و مشکل خاصی برای تردد در این محورها وجود ندارد.

محبی با بیان اینکه حادثه حاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، اذعان کرد: محور هراز در روزهای پنجم، ششم و نهم خردادماه از ساعت 13 از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت 16 تا 2 بامداد روز بعد از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه در خواهد آمد.