به گزارش افکارنیوز،

زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای شهر تهراندر تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به اسناد مغفول مانده زمین های کن گفت: ما در محدوده محله کن دو دفتر خدمات نوسازی داریم که به شهروندان مشاوره حقوقی ارایه می کنند.

اخبار اجتماعی- عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران افزود: دو موضوع  در زمینه اسناد املاک زمین های کن باید مورد توجه قرار بگیرد که یکی از آن ها قوانین حقوقی است و دیگر موضوع زمان رسیدگی به قانون است.

نژاد بهرام ادامه داد: برای حل مشکل اسناد زمین های کن جلسه های هفتگی برگزار می شود تا هرچه سریعتر مشکلات شهروندان برطرف شود.

او تصریح کرد: نکته دیگری که باید به آن توجه شود این است که برخی از اسناد تملک خانه ها از سوی مالکان تکمیل نیست و همین امر موجب تاخیر در رسیدگی به پرونده آن ها می شود که مجبور هستند در یک رفت و برگشت مجدد موضوع را مطرح کنند.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران افزود: دفاتر نوسازی در منطقه کن و مشاوران حاضر در آن‌ها به مالکان کمک می کنند تا بتوانند اسناد خود را بدون هیچ نقصی ارایه کنند و من باید به این موضوع تاکید کنم که نمی توان قوانین موجود در این حوزه را تغییر داد.

نژاد بهرام تصریح کرد: برای حل مشکل اسناد زمین های کن تلاش های بسیاری در حال انجام است و امیدواریم تا پایان دوره پنجم شورای شهر تهران بتوانیم قدم های مثبتی برای حل مشکل مالکان زمین های کن برداریم.