به گزارش افکارنیوز،

در پی انتصاب سردار «احمدعلی گودرزی» به‌عنوان فرمانده مرزبانی ناجا ، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در رأس هیئتی، با فرمانده مرزبانی ناجا دیدار و گفت‌وگو کرد.

اخبار اجتماعیفرمانده نیروی زمینی سپاه در این دیدار با تبریک انتصاب سردار گودرزی به فرماندهی مرزبانی ناجا، گفت: به برکت وجود نیروهای مسلح مقتدر و ولایی ایران اسلامی، امنیت پایدار در سراسر کشور با حضور جوانان مؤمن و انقلابی برقرار است.

سردار پاکپور در ادامه مرزبانان را اولین سنگر دفاعی نظام در مرز‌ها دانست و افزود: مرزبانی نیروی انتظامی مؤثرترین مؤلفه در تأمین امنیت مرز های کشور است و بحمدالله مرزبانان در ایفاء وظایف دفاعی خود خوش درخشیدند.

وی بر امنیت مرز‌های کشور تأکید و عنوان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی علاوه بر مقابله مستمر و مؤثر با اشرار و سوداگران مرگ، زمینه زندگی آرام توأم با آرامش را برای مرزنشینان در مرز‌های کشور فراهم کرده است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با آرزوی موفقیت برای سردار گودرزی در سنگر مرزبانی ، خاطرنشان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران، دوشادوش یکدیگر با هرگونه ناامنی در مرز‌های کشور مقابله خواهند کرد.

در پایان این دیدار، فرماندهان مرزبانی نیروی انتظامی و نیروی زمینی سپاه پاسداران بر آموزش‌های عملیاتی مرزبانان، ایجاد بستر‌های مناسب برای احداث منازل مسکونی سازمانی و تعامل و همکاری مرزبانی و نیروی زمینی برای مقابله با اقدامات ضد امنیتی در نوار مرزی کشور تأکید کردند.