به گزارش افکارنیوز،

علیرضا شجاعی پور گفت: با توجه در خواست‌های مکرر اولیاء محترم دانش آموزان، امکان ثبت نام   و ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی فراهم شده است.

اخبار اجتماعی- رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه آموزش و پرورش  فارس افزود: داوطلبان جا مانده از ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی می توانند از روز چهارشنبه 28 خرداد ماه لغایت یکشنبه 1 تیرماه 99 با مراجعه به سامانه https://sanjesh.farsedu.ir ثبت نام نمایند.

وی گفت: شرکت کنندگانی که قبلا نیز اقدام به ثبت نام نموده اند، در صورت نیاز می توانند با مراجعه مجدد به سامانه مذکور نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام خود اقدام نمایند.

شجاعی پور با تاکید بر اینکه این فرصت پس از مهلت اعلام شده به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، گفت: به تمام شرکت کنندگان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی توصیه می شود ، اطلاعات ثبت نام خود را  با دقت کنترل نموده و اشکالات احتمالی را به ویژه در رابطه با رشته و سهمیه انتخابی اصلاح نمایند.

رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه آموزش و پرورش فارس یادآور شد: با توجه اینکه هر دانش آموز تنها مجاز به انتخاب بر اساس منطقه، محل یا شهر محل تحصیل فعلی خود می باشد، لازم است این موضوع به دقت مد نظر قرار گرفته و در صورت لزوم اصلاح لازم انجام پذیرد.