به گزارش افکارنیوز،

پس از ماجرای جنجالی قتل رومینا اشرفی توسط پدرش، رسانه‌های ضد انقلاب و معاند با تولید و انتشار ادامه دار اخبار جعلی از قتل‌های موسوم به قتل ناموسی، سعی در برهم زدن آرامش روانی در مردم دارند.

اخبار اجتماعی- اخیرا و در تازه ترین اقدام، رسانه‌ها و صفحات مجازی وابسته به اپوزسیون جمهوری اسلامی، شایعه‌ای بی‌اساس را منتشر کردند و مدعی به قتل رسیدن یک زن باردار 18 ساله کرمانشاهی به نام سمیه فتحی در روز پنج شنبە ٢٩ خرداد شدند.

در این خبر نقل شد که قتل این زن توسط پدر، برادر و دیگر اعضای خانواده‌اش، به علت مسائل ناموسی و ارتباط با جوان دیگری با خوراندن قرص برنج انجام شده است و هیچ‌کدام از آن‌ها نیز توسط پلیس دستگیر نشده‌اند که با بررسی‌های مرکز مقابله با شایعات سایبری مشخص گردید این خبر کذب است و اخباری مبنی بر وقوع چنین قتلی در کرمانشاه صحت ندارد.

بنابر بررسی های مرکز مقابله با شایعات سایبری، سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، نیز این موضوع را خبرسازی جعلی رسانه‌های معاند دانسته و از انجام بررسی‌های پلیسی در سامانه‌های مختلف و پیگیری از مراجع ذی‌صلاح همچون پزشکی قانونی و حتی حضور و تحقیقات پلیس در محله مورد ادعای رسانه‌های معاند خبر داده و بر کذب بودن این ادعا، تأکید نموده است.