اخبار اجتماعی-​ وحید خزایی که به اصلاح شاخ اینستاگرام محسوب می شد در دهه 90 با انتشار فیلم و عکس‌های دختران در فضای مجازی شهرت یافته بود و فیلم بازداشت او از سوی پلیس فتا باعث شهرت بیشترش شد.

به گزارش افکارنیوز، وحید خزایی متولد ۱۳۶۴ در تهران است. به ظاهر تحصیلات وی تا مقطع دیپلم است، کار وی در پخش مانتو و لباس زنانه بوده است. در ابتدا گفته می‌شد کارگر ساده بنگاه املاکی است، اما دروغ بود. وی در اینستاگرام به پسر ایران شهرت دارد و با این نام سعی در معروف کردن خود داشت.

ماجرای معروف شدن وحید خزایی

خزایی که با ارتباط گیری با دختران و انتشار فیلم‌های آنان در فضای مجازی شهرت یافته بود، در پی شکایت چند شاکی بازداشت شد که فیلم بازداشت موفقیت‌آمیز وی از سوی پلیس فتا در بین مردم شهرت یافت.

وی پس از تحمل یک دوره حبس کوتاه‌مدت، با رضایت برخی شکات، از زندان آزاد شد و بلافاصله به ترکیه گریخت و در این کشور نیز به تداوم فعالیت‌های مجرمانه خود پرداخت.

ماجرای فرار شاخ اینستاگرام از ایران

وحید خزایی در دهه نود و با شکایت شاکیان برای انتشار فیلم و عکس تحت پیگرد قرار گرفت، وی پس از یک دوره بازداشت کوتاه‌مدت در ایران، با رضایت برخی شکات، از زندان آزاد شد و بلافاصله به ترکیه رفت.

وحید خزایی مانند بسیاری از افراد معروف اینستاگرام با ویدئوهای جنجالی به شهرت بیشتر رسید و تعداد فالوورهای خود را زیاد کرد.

دستگیری وحید خزایی در ترکیه

وی در ترکیه نیز دست از حواشی مختلف برنداشت تا اینکه مدتی پیش به علت توهین به آتاتورک در یکی از ویدئوهایش پلیس ترکیه او را بازداشت کرد و به مدت یک ماه در زندان به سر برد و سپس آزاد شد.

ماجرای وحید خزایی

 

جرم وحید خزایی چیست؟

وحید خزایی از سال ۱۳۹۷ تحت پیگرد قرار داشته است.

دستگیری وحید خزایی

وحید خزایی در ساعات اولیه روز چهارم تیرماه توسط ضابطان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی بازداشت شد.