به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ نادر مرادی اظهار داشت: در تداوم ارتقاء امنیت اجتماعی با هماهنگی با دستگاه قضائی و همکاری اتاق اصناف، در ۲۴ ساعت گذشته اولین مرحله طرح نظارت بر نمایشگاه‌های اتومبیل شهر تهران در محدوده خیابان‌های شهید بهشتی و دکتر شریعتی اجرا شد.

اخبار اجتماعی- وی خاطرنشان کرد: در مدت زمان اجرای این طرح، که از ۳۱ نمایشگاه اتومبیل بازدید بعمل آمد برای ۱۰ واحد صنفی به دلیل انجام تخلفات مختلف، تذکر و اخطار پلمب صادر و ۷ مورد دیگر نیز پلمب شد.

این مقام انتظامی عمده تخلفات واحد‌های صنفی متخلف را ایجاد سد معبر، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پارک دوبل و ایجاد ترافیک و... ذکر نمود و بیان داشت:تخلفات مذکور علاوه بر مشکلات ترافیکی سبب نارضایتی اهالی و کسبه محل نیز شده بود که به نظر می‌رسد با انجام اینگونه طرح‌ها و ادامه دار بودن آن می‌توان نسبت به ساماندهی این صنف و کاهش نارضایتی‌ها و گره‌های ترافیکی در این محدوده امیدوار بود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با قدردانی از مشارکت فعال شهروندان با پلیس در اجرای طرح‌های مختلف انتظامی بر ادامه روند بازدید و نظارت بر عملکرد واحد‌های صنفی متخلف در سطح پایتخت با شدت هرچه بیشتر تأکید کرد.