به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، فرهاد دانشجو با اعلام این خبر اضافه کرد: در جلسه امروز با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، مواردی همچون آیین نامه داخلی جلسات هیئت امنا، تفویض بیشتر اختیارات به هیئتهای امنای استانی، وضعیت مالی و بدهی دانشگاه آزاد، اختصاص بخشی از جلسات هیئت امناء به برنامه های کلان دانشگاه و همچنین بودجه سال ۹۱ مطرح شد.
وی با تأکید بر اینکه هیئت رئیسه جدید دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال تفویض بیشتر فعالیت‌ها و امور جاری به واحدها و هیئت‌های امنای استانی است، اظهار داشت: در این جلسه بحثترکیب و شرح وظایف هیئت امناء مطرح و مقرر شد در صورت تصویب در جلسه هیئت امنا به شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ارسال شود تا اعضا و ترکیب هیئت امنای استانی با اختیارات بیشتر به کار خود ادامه دهند.

دانشجو افزود: همچنین مقرر شد وضعیت مالی دانشگاه آزاد اسلامی طی گزارشی در جلسه هیئت امناء مطرح شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص بخشی از جلسات هیئت امناء به بررسی برنامه ها و سیاستهای کلان کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را از موارد مطرح شده در جلسه امروز عنوان کرد و ادامه داد: این روند سبب می شود سیاستهای هیئت امناء را در۵ سال آینده داشته باشیم.

دانشجو سپس به بحثبودجه و تشکیلات دفتر رئیس هیئت امنا و هیئت موسس و بودجه سال ۹۱ اشاره کرد و گفت: پیشنهاد دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص بودجه سال ۹۱ در جلسه آینده هیئت امنا مطرح می شود.

به گفته عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان گزارش ملاقاتهای اینجانب با علما و مسئولان کشوری قرار گرفت و مطالبی را یادآور شد.