به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، زن ميانسالي در دادگاه خانواده حضور يافت و درخواست جدايياش را به قاضي دادگاه ارائه كرد. اين زن كه ۵۲ سال داشت خطاب به قاضي گفت: ۳۴ سال از زندگي مشتركمان ميگذرد و در اين سالها براي حفظ اين زندگي، سختيهاي زيادي را تحمل كردم اما ديگر در اين سن نميتوانم با مردي زندگي كنم كه به من خيانت كرده است.

وی ادامه داد: ۱۶ ساله بودم که به عقد شوهرم درآمدم، از همان دوران شوهرم مرد مغروری بود، و فکر می‌کرد هر چه او بگوید درست است یا اینکه به خیال خودش به دلیل اینکه چهره خوبی داشت همه دخترها آرزو داشتند در آن دوران همسر او شوند.

زن میانسال خاطرنشان کرد: زمانی که زندگی مشترک‌مان را شروع کردم به دلیل سن کم، ‌به شدت به او علاقه‌مند شدم و شوهرم از این علاقه من نسبت به خودش سوء‌استفاده کرد و هر بلایی که دوست داشت به سر من آورد.

وی در حالی که به آرامی گریه می‌کرد، ‌بیان کرد: شوهرم ۶۰ سال دارد، ‌اما بیش‌تر از سن و سالش به خودش رسیدگی می‌کند و مدام با تلفن همراهش پیامک، ارسال می‌کند. بارها از او خواستم من هم بعضی از پیامک‌هایش را ببینم اما او هرگز اجازه نمی‌دهد و تلفن همراهش را پنهان می‌کند. مدرکی از خیانت او ندارم اما مطمئنم او به من خیانت می‌کند.

زن میانسال با بیان اینکه به دلیل درخواست جدایی از شوهرم از عروس‌ها و دامادهایم خجالت می‌کشم، گفت: با انتشار خبر درخواست جدایی من از شوهرم، آبروی من مقابل اقوام و دوستان خواهد رفت و بیشتر از همه از عروس‌ها و دامادهایم خجالت می‌کشم اما خیانت شوهرم من را مجبور کرده است که از او جدا شوم.

وی در پاسخ به پرسش قاضی مبنی بر اینکه «شاید ارسال پیامک‌ها به دوستان همسرتان باشد و شما بیش از حد حساس شده‌اید» افزود: خیر، من اطمینان دارم که شوهرم به دوستانش پیامک نمی‌دهد. زیرا همیشه تلفن همراهش را پنهان می‌کند تا من آن را پیدا نکنم.

قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات زن ميانسال به دليل عدم حضور مرد در دادگاه حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد.