به گزارش مردم سالاري سرهنگ علي کبودوند،سرپرست کلانتري ۱۳۱شهرري گفت:صبح ديروز در راستاي طرح امنيت محله محور ماموران گشت كلانتري هنگام گشتزني در خيابان جوانمرد به مرد جواني که در حال پرسه زني بود،مشکوک شده و براي بررسي موضوع وي را متوقف کردند.

سرهنگ «کبودوند» ادامه داد: ماموران علت پرسه زنی بی مورد را از وی جویا شدند که مرد جوان در پاسخ گفت: کارگر ساختمانی هستم قصد دارم به ایستگاه مترو جوانمرد رفته و از آنجا از طریق قطار به محل کارم واقع در بافرشهر مراجعه نمایم. کبودوند اضافه کرد: به دنبال اظهارات ضد و نقیض متهم ظن ماموران بیشتر شد تا اینکه در صدد بازرسی بدنی از این مرد جوان برآمدند.

وی گفت: در بازرسی بدنی از متهم یک قبضه سلاح سرد کشف شد پس از کشف چاقو ماموران دریافتند متهم از سارقان و یا از زورگیران سابقه دار منطقه می باشد به همین منظور بلافاصله متهم را دستگیر و برآن شدند تا به منظور تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل نمایند.

در همین حین مرد میانسالی به نزد ماموران آمد و ضمن معرفی خود به نام «شمس اله» بیان داشت: متهمی که همینک شما او را دستگیر کرده اید شب گذشته قصد سرقت تلفن همرا ه مرا داشت. سرپرست کلانتری ۱۳۱شهر ری اظهار داشت: متهم پس از انتقال به کلانتری تحت بازجوی قرار گرفت و در جریان بازجویی هویت وی به نام «قربانعلی» فاش شد.

سرهنگ کبودوند با اشاره به اينکه متهم از زورگيران حرفه اي و سابقه دار جنوب پايتخت است،تصريح کرد:پرونده اي در اين ارتباط تشکيل و براي بررسي بيشتر به پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ ارسال شد