به گزارش افکارنیوز،

"سید مناف هاشمى" در دهمین نشست مشترک پلیس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافیک که به میزبانی پلیس راهور تهران برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات سردار " محمدرضا مهماندار"، انتصاب "سردار حمیدی " به عنوان رئیس پلیس راهور تهران را تبریک گفت.

اخبار اجتماعیمعاون حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران با تاکید بر نقش تاثیر گذار تعاملات بیشتر این معاونت با پلیس راهور در انجام اقدامات ترافیکى در شهر گفت: کاهش تصادفات و فرهنگ سازى استفاده از حمل و نقل پاک، ٢ محور اصلى مشترک حائز اهمیت در مدیریت ترافیک شهر است.

هاشمى با تاکید بر اهمیت فرهنگسازى و مهندسى ترافیک در کاهش تصادفات تصریح کرد: متاسفانه در سال گذشته ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند از اینرو در سال ۹۹ کاهش تصادف مهمترین دغدغه ى معاونت حمل و نقل و ترافیک بوده و باید تعداد تلفات به کمتر از ۵۰۰ نفر برسد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ادامه با اشاره به ضرورت توسعه حمل و نقل پاک در کلانشهر تهران بر ارتقا فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله پاک و ایمن در سطح تهران تاکید کرد و از سردار حمیدی درخواست کرد این ۲ مورد در دستور کار تمام جلسات بوده و از موضوعات الویت دار این ۲ مجموعه باشد.

مناف هاشمی در پایان بر نقش تاثیر گذار جلسات کارشناسى تاکید کرد و گفت: تعامل این دو مجموعه میتواند به عنوان الگویی در کشور مطرح شود چرا که معتقدم با برطرف کردن کوچکترین اختلافات میتوانیم در حوزه خدمت رسانی به مردم تهران خادمین خوبی باشیم.

در ادامه رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن ابراز خرسند از برگزاری این نشست، بیان کرد: معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران همواره کنار مجموعه راهور تهران بوده و بیشترین تعاملات را داشته است.

سردار حمیدی همچنین گفت: تجهیز سامانه‌های نظارتی در حوزه‌های مختلف در ارتقای انضباط ترافیکی و کاهش مشکلات بسیار مهم است و در این نشست به این موارد رسیدگی کامل شد و در دستور کار کمیته‌های مربوطه قرار گرفت.

در این نشست درخواست‌های مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک و پلیس راهور تهران بزرگ به منظور تسهیل مشکلات و موضوعات ترافیکى شهر تهران مطرح و ١٣ پیشنهاد در این خصوص بررسی شد که با تعاملات مدیران و کارشناسان در دستور کار و رسیدگی قرار گیرد.