به گزارش افکارنیوز،

طی پیش بینی‌ نقشه های هواشناسی امروز (چهارشنبه) در بعضی مناطق شمال غرب، استان‌های گیلان و مازندران، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان قزوین، البرز و در ارتفاعات زاگرس مرکزی در ساعات بعد از ظهر رشد ابر، رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

اخبار اجتماعیپنجشنبه در شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان، خراسان رضوی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود و همچنین در گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی نیز رگبار و رعد و برق شدت خواهد داشت.

 وزش باد شدید در غرب هرمزگان

طی دو روز آینده در غرب هرمزگان، ارتفاعات غرب فارس، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری و لرستان در ساعات بعد از ظهر رشد ابر، رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

جمعه در سواحل شمالی بارش ادامه داشته، در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان همچنین در برخی نقاط استان خراسان رضوی، بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

 

همچنین در ساعات بعد از ظهر جمعه و شنبه در جنوب سیستان و بلوچستان و در برخی از مناطق استان هرمزگان نیز رشد ابر گاهی رگبار و رعد و برق رخ می‌دهد.

یکشنبه/ رشد ابر و بارش پراکنده باران در شمال غرب

در ساعات بعد از ظهر یکشنبه در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی همچنین در ارتفاعات هرمزگان و فارس رشد ابر و بارش پراکنده باران رخ می‌دهد و آسمان سایر مناطق صاف است.

گفتنی است، پنجشنبه و جمعه در نوار شمالی کشور کاهش موقتی دما در حدود ۴ تا ۶ درجه رخ خواهد داد و دریای خزر مواج است.

طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.