به گزارش افکارنیوز،

زمان توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ از طریق رسانه ها اعلام می شود.

اخبار اجتماعی-سازمان سنجش با انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ جدول زمان بندی این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار داده و آن ها را از تاریخ رویدادهای مهم مطلع می کند . یکی از این رویداد ها دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99 می باشد که چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org قرار می گیرد .

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش زمان دریافت کارت ورود جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99  از روز دوشنبه 25 فروردین ماه لغایت روز چهارشنبه 27 فروردین ماه بود اما به علت شیوع کرونا و به تعویق افتادن کنکور ارشد به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد هیوا از زمان دقیق آغاز این فرایند مطلع شوند . چرا که به دلیل تغییر زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 ، زمان دریافت کارت نیز احتمالا تغییر خواهد یافت . 

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 99 از روز دوشنبه 13 مرداد ماه امکان پذیر است .

داوطلبان قبل از دریافت کارت ورود به جلسه ملزم به تکمیل فرم خودارزیابی ارشد در سایت salamat.gov.ir از 14 مرداد ماه می باشند . معمولا در زمان انتشار کارت ورود به جلسه ارشد ، فرصتی برای داوطلبانی که هنگام مشاهده کارت خود متوجه وجود خطایی در اطلاعات درج شده بر روی آن می شوند فراهم می گردد تا با مراجعه به باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد مشکل خود را حل کنند .