به گزارش افکارنیوز،

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شوق استان تهران دقایقی پیش در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه ، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز فوق سنگین و بسیار پرحجم است و در محدوده گالری امامزاده هاشم(ع)، آزادراه تهران_پردیس، جاجرود و شهرهای عبوری این محور شاهد پس زدگی بار ترافیکی هستیم.

اخبار اجتماعی- وی با بیان اینکه هم وطنان به هیچ عنوان سفرهای غیر ضروری را آغاز نکنند،  گفت: هم اکنون عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه نیز سنگین و پرحجم در جریان است و در محدوده شهرهای گیلاوند، رودهن و فیروزکوه شاهد پس زدگی چندین کیلومتری خودروها هستیم.

محبی افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه از محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم نیست سنگین و پر حجم گزارش شده و خودروها به مرور در حال عبور از این محورها کشور هستند.

 فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تأکید کرد: هموطنان به هیچ عنوان سفرهای غیر ضروری نداشته باشند زیرا وضعیت کرونا در استان‌های شمالی قرمز بوده و سفرهای تفریحی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

وی بیان کرد: هموطنانی که هم اکنون در مسیر‌ها حضور دارند سفری بدون رعایت مدیریت زمان سفر را آغاز کردند، بنابراین هم باعث ترافیک های فوق سنگین شده و افزایش زمان مسافرت را شاهد خواهند بود.

محبی اذعان کرد: هم وطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، شکیبایی در حین مسافرت، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ و هم نسن رعایت حقوق شهروندی می توانند سفر ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنان ما رقم بزنند.