به گزارش افکارنیوز،

بیست و چهارمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیات علمی  دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور از امروز، شنبه ۱۵ شهریور آغاز شد.

اخبار اجتماعی- دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از تاریخ ۱۵ شهریور ۹۹ تا ۱۶ مهر میزان نیازشان به هیات علمی را به مرکز جذب اعضای هیات علمی اعلام می‌کنند و مرکز نظارت از ۱۷ تا ۳۰ مهر ۹۹ اعلام نیاز دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی را بررسی و نسبت به تخصیص ظرفیت اقدام خواهد کرد.

 

در مرحله بعد دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی از ۳ تا ۹ آبان ۹۹ نسبت به تطبیق نیاز با تائیدیه مرکز نظارت اقدام خواهند کرد. مرکز جذب اعضای هیات علمی از ۱۰ آبان تا ۱۸ آذر فرصت دارد تا فراخوان جذب اعضای هیات علمی را اعلام کند.

مرکز جذب اعضای هیات علمی از ۱۵ فروردین تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ پرونده‌ها را در هیات مرکزی جذب هیات علمی بررسی می‌کند. دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی حداکثر تا تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۰ باید نتیجه نهایی جذب اعضای هیات علمی فراخوان شهریور ۹۹ را اعلام کنند.

مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم از دانشگاه‌ها خواسته است در اعلام نیاز هیات علمی در فراخوان جذب شهریور ۹۹ مطابق با نقشه جامع علمی کشور عمل کنند؛ زیرا در فرآیند جذب محدودیت وجود دارد.

انتهای پیام/