به گزارش افکارنیوز،

محمد سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران پس از استماع گزارش حسابرسی ۴ ماهه اول امسال شهرداری تهران با انتقاد از عدم تحقق بودجه غیرنقد شهرداری تهران در این وضعیت نامناسب منابع درآمدی شهرداری گفت: ضرورت دارد رییس و اعضای شورای شهر تهران  در این خصوص تصمیم گیری جدی و اساسی کنند.

اخبار اجتماعیعضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمی توان فقط شنونده مشکلات و ناکارآمدی بود و بایستی جلسه ای با معاونت مالی و سازمان املاک شهرداری در این خصوص به فوریت داشته باشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه سازمان املاک و معاونت مالی شهرداری ما نه توانسته اند بودجه غیرنقد را محقق کنند و نه توانستند تمامی املاک واگذار شده را برگرداند و در مورد آن ها شفاف سازی کنند و ما بشدت مورد مواخذه افکار عمومی هستیم که چرا در مورد املاک واگذار شده شفاف سازی نمی کنیم.

سالاری افزود: در بحث بودجه غیر نقد هم باید گفت که در شهر تهران تحقق دآرمد غیر نقد آنهم در این شرایط افزایش قیمت املاک، کار راحتی است و جای سوال است که چرا باید تنها یک درصد این بودجه محقق شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: باید جلسه ای اضطراری در این خصوص با مسئولان مربوطه برگزار کرد تا مواخذه شوند و در این مورد توضیح دهند.