به گزارش افکارنیوز،

آرش حسینی میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به گزارش ارائه شده از سوی رابط شورایاری های منطقه 22 گفت: در منطقه 22 طرح کاپ به صورت پایلوت در حال اجراست

اخبار اجتماعیوی ادامه داد: انتظار داریم شهردار منطقه 22 همانطور که در مسیر اجرای طرح تفکیک از مبدا زباله فعالیت خوبی داشتند در این حوزه هم فعالیت مستمر و جدی را پیگیر باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: البته نقش شورایاران هم در اجرای اینگونه طرح ها غیرقابل انکار است و باید همکاری لازم و نزدیک را با شهردار منطقه داشته باشند.

میلانی گفت: بحث دیگر در منطقه 22 موضوع تصفیه خانه خرگوش دره است که قرارداد و طرح آن در دوره گذار قرار دارد و باید پیگیری ها برای نهایی شدن قرارداد آن سریعتر انجام شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: باید زمین محل احداث تصفیه خانه زودتر تحویل داده شود تا در همین دوره کلنگ اجرای آن به زمین بخورد.

وی افزود: بحث دیگر بحث تکمیل شبکه فاضلاب است که ما در شورای اسلامی شهر آن را از شرکت آبفا پیگیر هستیم زیرا این موضوع یک مطالبه جدی از سوی مردم ساکن در منطقه است.

میلانی گفت: موضوع روددره کن هم حائز اهمیت است زیرا این روددره در نزدیکی منطقه 22 است و می تواند مردم منطقه را در زمان بروز سیلاب احتمالی تحت تأثیر قرار دهد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: باید نسبت به اطراف رودخانه و حریم آن حساس بود و شهرداری در کنار آن به وضعیت حریم در حوزه بالادست رودخانه کن حساس بوده و از ساخت و ساز در حریم بالادستی رودخانه جلوگیری کند.