به گزارش افکارنیوز،

سردار "محمد شرفی" در تشریح جزئیات برنامه های هفته ناجا سال 99 اظهار داشت: گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه آغاز می شود این در حالی است که با عنایت به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین حسینی (ع) با ایام هفته ناجا و وضعیت حوزه سلامت کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا، طی برگزاری جلسات و اخذ تدابیر، شروع هفته ناجا سال 1399 از 27 مهر تا دوم آبان مورد تایید قرار گرفته است.

اخبار اجتماعیوی با بیان اینکه با توجه به برگزاری هفته ناجا در هفته اول ربیع الاول امکان اجرای برنامه های متنوعی فراهم است، ادامه داد: بنابراین با توجه به اجرای پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا کلیه برنامه ها بر اساس ملاحظات بهداشتی لازم طراحی شده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: سیاست اصلی بهره مندی حداکثری از ظرفیت رسانه ها از جمله صدا و سیما و فضای مجازی در دستور کار قرارگرفته و برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم در راستای تولیدات هنری، تله فیلم ها و پخش رسانه ای در کلیه حوزه ها به نحو مطلوبی صورت پذیرفته است.

سردار شرفی با بیان اینکه شعار هفته ناجا سال 1399 با عنوان "با هم برای امنیت و سلامت" انتخاب شده است، گفت: باید در اجرای کلیه برنامه ها مضمون و اهداف شعار تعیین شده مورد توجه همگان قرار گیرد.

وی ادامه داد: در گرامیداشت هفته ناجا سال 1399 بر اجرای برنامه های مطلوب و کیفی، نمایش اقتدار نیروی انتظامی، جلب اعتماد و مشارکت مردم عزیز در تامین نظم، امنیت و سلامت، تجلیل و تقدیر از تلاش های کارکنان و خانواده محترم آنان، استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ملی و ... تاکید شده است.