به گزارش افکارنیوز،

 در شرایط کرونایی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به‌منظور پیشگیری از ایجاد وقفه در فرآیند آموزش دانش آموزان، 13 شهریور از نسخه جدید شاد رونمایی شد.

با توجه به اهمیت موضوعات مطرح شده در حوزه آموزش و پرورش و پیشرفت و گسترش شبکه‌های ارتباطی، افزایش انعطاف رسانه‌ای در این حوزه نیز بدون شک باید مورد توجه قرار گیرد چرا که برنامه‌های صوتی و تصویری ارائه شده در این حوزه باید با بیشترین سطح دسترسی در اختیار کاربران قرار گیرد.

در حال حاضر سطح دسترسی تمام افراد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان با رسانه‌های تعاملی بیش از قبل شده و باید به کمک این رسانه‌های نوین، پیام مورد نظر را به جامعه‌ کاربران انتقال داد تا به کمک پیشرفت تکنولوژی از تمام زمان‌های لازم محتوای صوتی و تصویری مورد نظر کاربر، مطابق با سلیقه و معیارهای او ارائه شود.

در شادنما شبکه‌های متنوع با عناوین متنوعی توسعه داده شده است که هرکدام بر اساس سیاست تولید و ارائه محتوا توسط وزارت آموزش و پرورش برای مخاطبین هدف به کار می‌روند.

معاونت‌های مختلف آموزش و پرورش اعم از پرورشی، ابتدایی و متوسطه و یا هرگونه تقسیم بندی دیگر می‌توانند در رسانه‌ای مجزا با مخاطبین هدف خود ارتباط برقرار کنند؛کاربران شاد در هر زمان و مکانی تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند برنامه‌های شبکه‌های شادنما را به صورت زنده و یا آرشیوی از بین هزاران محتوای جدید و قدیم انتخاب کرده و مشاهده کنند.