سیگما آلدریچ

سیگما آلدریچ یکی از شرکت های مطرح در تکنولوژی و علوم است که در زمینه تولید و ارائه محصولات بیوشیمی، محصولات ارگانیک، کیت تحقیقاتی و خدماتی که برای تحقیقات علمی لازم است، فعالیت می کند.

این شرکت در سال ۱۹۷۵ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما و شرکت شیمی صنعتی آلدریچ به وجود آمد. این شرکت طی دهه های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ رشد چشمگیری داشته و با افزایش قابل ملاحظهای در فروش و تولید در جهان روبرو شد. سیگما آلدریچ به بیش از ۱.۳ میلیون مشتری محصولات خود را ارائه می دهد که در ۳۵ کشور دنیا حدود ۹۰۰۰ کارمند دارد تا بتواند خدمات خود را به بهترین نحو ارائه دهد.

محصولات سیگما آلدریچ

محصولات شرکت سیگما آلدریچ بیش از 100 هزار محصول می باشد، این شرکت تامین کننده اصلی مواد بیوشیمیایی از جمله اسیدهای آمینه، آنتی بیوتیک ها، بافرها، کربوهیدرات ها، آنزیم ها، هماتولوژی، بافت شناسی، نوکلئوتید ها، پروتئین ها، پپتیدها است.

از کاربردهای محصولات سیگما آلدریج می توان به موارد ذیل ذکر کرد:

آزمایشگاه های تشخیص طبی،  پروژه های دانشگاهی و دانشجویی، کنترل کیفی و استاندارد، صنایع پتروشیمی، آب و فاضلاب، پالایشگاه ها و صنایع نفت و گاز، امور دام و طیور، محیط زیست و منابع طبیعی، تولید واکسن و سرم، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی،  گیاه شناسی و گیاه پزشکی، صنایع دارو و داروسازی، صنایع چسب و رنگ و رزین، علوم آزمایشگاهی (سم شناسی، یاخته شناسی، کالبد شناسی، قارچ شناسی،  انگل شناسی،  ژنتیک و بیولوژی سلولی و ملکولی)، نیروگاه های حرارتی برق، صنایع آبکاری فلزات

نمایندگی سیگما آلدریچ

از آنجایی که دفتر مرکزی این شرکت  در آمریکا قرار دارد و ماهیتا یک شرکت آمریکایی می باشد، با توجه به تحریم های گسترده علیه ایران، فروش مستقیم و ارسال مستقیم محصولات ممنوع می باشد و امکان ایجاد دفتر نمایندگی در ایران وجود ندارد. برخلاف تبلیغات موجود، Sigma-Aldrich  هیچ گونه نمایندگی رسمی و یا فروش مستقیمی در ایران ندارد.

 

فروشگاه لب گستر به کمک مجموعه های همکار خود در اروپا اقدام به خرید از نمایندگی سیگما آلدریچ برای بخش دانشگاهی و تحقیقاتی کشور می نماید. لیست محصولات پرمصرف و موجود در وبسایت فروشگاه ثبت شده است که با توجه به تخصصی بودن و تنوع زیاد محصولات این شرکت، در صورت موجود نبودن ماده مورد نظر می توانید با تماس با کارشناسان ما و دریافت راهنمایی های لازم اقدام به سفارش محصول نمایید، تا محصول مورد نظر شما در لیست سفارش قرار بگیرد.

قیمت های مناسب، گارانتی محصولات و موجودی بالای مواد شیمیایی آزمایشگاهی، کیت های تحقیقاتی، آنزیم ها و تمامی محصولات مورد نیاز برای انجام تحقیقات، فاکتور اصلی است که این فروشگاه را از دیگر رقبای خود جدا می کند.