به گزارش افکارنیوز،

سیامک مظلومی صبح امروز در جریان بازید از آسفالت ریزی در خیابان‌های مشگین‌شهر اظهار داشت: با شروع فصل جدید عمرانی شهردرای، عملیات بهسازی خیابان‌های داخل شهری از آسفالت‌ریزی گرفته تا لکه‌گیری و ترمیم در بیش از چهار نقطه مهم شهری در حال اجراست که درصدد هستیم با افزایش اکیپ‌های خدماتی، عملیات آسفالت‌ریزی را در نقاط مختلف شهر افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه درصد فعالیت‌های عمرانی در حوزه ساماندهی خیابان‌های دخل شهری به دلیل نامساعد بودن هوا در فصل سرما کاهش یافته بود، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صدد هستیم فعالیت‌های خود را در راستای بهبود آسفالت‌ خیابان‌ها، معابر اصلی و فرعی در سطح مشگین‌شهر توسعه دهیم.

شهردار مشگین‌شهر افزود: طی جلساتی با شورای اسلامی مشگین‌شهر، آسفالت‌ریزی در خیابان‌های اصلی و محلات شهر جزو برنامه‌های مهم شهرداری در سال 95 محسوب شده و بیشترین مشکلات در این حوزه به چشم خورد که امیدواریم با تأمین اعتبار و در زمان کوتاه آسفالت‌ریزی در خیابان‌های داخل شهری را انجام دهیم.

مظلومی بیان کرد: اولویت آسفالت‌ریزی در خیابان‌های منتهی به اماکن گردشگری، خیابان‌های اصلی داخل شهری و محلات است که به ترتیب اولویت در حال انجام هستند و در حال حاضر عملیات آسفالت‌ریزی در خیابان‌ غریبان ، خیابان ملت و لکه گیری خیابان صاحب‌الزمان ، کوچه مدرس انجام شده و این فعالیت‌ها در مناطق مختلف شهری ادامه دارد.

وی گفت: طی قرار داد بسته شده با پیمانکار عملیات‌ آسفالت‌ریزی، ترمیم و لکه‌گیری خیابان‌ها به طور مستمر ادامه می‌یابد تا شاهد وضعیت مطلوب عبور و مرور وسایط نقلیه در سطح مشگین‌شهر و جلب رضایت شهروندان باشیم.