به گزارش افکارنیوز،

مجری طرح مرتفع ترین سازه ماکارونی دنیا صبح امروز در مراسم رونمایی مرتفع‌ترین سازه ماکاورنی جهان در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل اظهار داشت: امروز با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاهها٬ مرتفع ترین سازه ماکارونی جهان در اردبیل رونمایی شد که این سازه ماکاورنی با حضور دانشجویان دانشگاههای اردبیل درست شده بود و نشان از کاردانی و مهارت فوق‌العاده دانشجویان است.

جواد جوان مجیدی با بیان اینکه رکورد مرتفع‌ترین سازه ماکارونی جهان 8 متر و 30 سانتی‌متر بود٬ افزود: امروز دانشجویان اردبیل با درست کردن سازه ماکارونی 12 متر و 60 سانتی‌متر رکورد سازه ماکارونی جهان را شکستند و این یک افتخار بزرگ برای استان اردبیل است.

وی از برنامه‌ریزی برای حمایت از کارهای گروهی و تیمی به ویژه در بین دانشجویان خبر داد و گفت: اگر به دانشجویان و قشر جوان بها بدهیم بی‌شک تحول عظیمی در عرصه‌های اقتصادی٬ فرهنگی و اجتماعی به وجود می‌آید.

مجری طرح مرتفع ترین سازه ماکارونی دنیا بیان کرد: امروزه دانشجویان سرمایه بسیار بزرگی برای کشورمان محسوب می‌شوند و باید از این قشر برای توسعه و پیشرفت همه‌جانبه استفاده شود تا بتواینم جامعه را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهیم.

جوان مجیدی تصریح کرد: امروزه پیشرفتهای علمی در کشور به مراتب زیاد بوده است و دانشجوبان اردبیل توانسته‌اند با برنامه‌ریزیهای منسجم و هدفمند مسیر پیشرفتهای علمی را طی کنند که امیدواریم در این زمینه همگان اهتمام ویژه ای داشته باشند.