به گزارش افکارنیوز،

با قوت یافتن تغییرات در فرمانداری‌های استان اردبیل، به خصوص تغییر فرماندار شهرستان مشگین‌شهر مردم این شهرستان اعتراض جدی خود را با نگارش نامه و ایجاد کمپین‌های مجازی نسبت به انتصاب یک فرماندار غیر بومی اعلام کردند.

این در حالی است که سایت‌های محلی نیز بیکار ننشسته‌اند و یک صدا با مردم انتخاب یک فرماندار غیر بومی را صلاح شهرستان مشگین‌شهر نمی‌دانند و معتقدند که این تغییر در این مقطع زمانی که شهرستان مشگین‌شهر روی ریل توسعه قرار دارد به صلاح نیست.

در مطلبی جالب که سایت خیاو نیوز یکی از سایت‌های محلی این شهرستان صبح امروز منتشر کرده به موشکافی این موضوع پرداخته است؛ در این سایت است آمده است: «اگر در این انتصابات نماینده مشگین نقش داشته باشد، دچار یک اشتباه محاسباتی خواهد شد، اشتباهی که قطعا مشاوران ایشان از آن آگاهند، اما صرفا برای منافع شخصی خود منافع شهرستان را زیر این تصمیم‌های نابجا له می‌کنند.

عاطف ناصری،ولی ملکی نماینده مشگین شهر،ابراهیم امامی

 

قطع و یقین طیف‌های سیاسی نزدیک به دولت در مشگین‌شهر که دارای برش و قدرت مانور زیادی هستند، معلوم نیست با تغییر امامی از راس فرمانداری مشگین‌شهر در انتخابات ریاست جمهوری سال 96  چه تصمیمی اتخاذ کنند که این امر یک ضربه بزرگ نیز برای دولت محسوب می‌شود.»

در این مطلب به استاندار اردبیل گفته شده است: آقای استاندار مشگین‌شهر یک شهر سیاسی است و حامیان دولت صرفا با فرماندار بومی می‌توانند کار کنند اگر فرماندار غیر بومی وارد این شهر شود دود آن در انتخابات به چشم شما هم خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،کمپین‌های مجازی زیادی در این زمینه درست شده است که نشان می‌دهد مردم مشگین‌شهر یک صدا از فرماندار بومی حمایت می‌کنند و نمی‌خواهند اجازه دهند یک فرماندار غیر بومی سکاندار این شهرستان باشد.

حال باید دید که استاندار اردبیل در قبال این چالش افکار عمومی چه تصمیمی اتخاذ می‌کند.