به گزارش افکارنیوز،

محمد اسماعیلی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: امسال 568 میلیارد ریال خسارت به بیمه‌شدگان استان اردبیل پرداخت شده و این موضوع نشان از خدمات مطلوب در عرصه بیمه‌گری است که در سطح استان اردبیل به خوبی ادامه دارد.

وی افزود: تاکنون به تعداد 53 هزار و 868 فقره پرونده در شعبه‌های بیمه ایران استان اردبیل تشکیل یافته و در حوزه‌های مختلفی به بیمه‌شدگان این استان خسارت پرداخته است که از جمله می‌توان به تشکیل 3 هزار و 364 فقره پرونده به اعتبار 314 میلیارد ریال در حوزه بیمه شخص ثالث اشاره کرد.

مدیرکل بیمه ایران استان اردبیل گفت: میزان خسارت پرداختی در بیمه‌های مهندسی، مسئولیت و باربری و بیمه‌های حوادث انفرادی،گروهی، خانواده و کارکنان دولت با تشکیل 141 فقره پرونده اعتباری در حدود 14 میلیارد ریال در بیمه‌های مهندسی٬ مسئولیت و باربری اشاره کرد.

اسماعیلی تصریح کرد: تشکیل یک هزار و 188 فقره پرونده با اعتبار 22 میلیارد ریال برای بیمه بدنه و تشکیل 129 فقره پرونده با اعتبار 2 میلیارد برای بیمه‌های آتش‌سوزی در نیمه نخست امسال در سطح استان اردبیل پرداخت شده و خوشبختانه در پرداخت خسارتها در سطح استان وضعیت مطلوبی داریم.

وی بیان کرد: امسال میزان خسارت پرداختی بیمه‌های عمر 7 میلیارد ریال است که بیمه‌شدگان عمر٬ بیمه عمر کارکنان دولت‌، پس‌انداز بیمه و بیمه درمان با تشکیل 535 فقره پرونده خسارتهای خود را دریافت کرده‌اند و از این شرایط رضایت همه‌جانبه‌ای دارند.