خروج از لیست آبی‌ها

دو تیم سپاهان و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

* هنگام ورود بازیکنان استقلال به زمین برای بازدید وضعیت چمن، موزیک هواداری تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه پخش شد.

* ابوالفضل جلالی که در بازی تیم ملی کشورمان مقابل آمریکا دچار مصدومیت شده بود، امروز هنگام ورود به رختکن استقلال از رفع کامل مصدومیتش خبر داد.

*رضا میرزایی بازیکن اصفهانی استقلال که فصل قبل برای سپاهان توپ می‌زد، در خصوص حس و حالش به خاطر بازگشت به این شهر، گفت:  همیشه اینجا حس خوبی داشتم. از اصفهان و مردم شهرم همیشه خاطره خوب داشتم. همیشه به من لطف داشتند و تا آخر عمر مدیون آن‌ها هستم. تمام تلاشمان را می‌کنیم بازی خیلی خوبی انجام بدهیم.

سپاهان

* امید حامدی فر که در فصل جاری چندان فرصت بازی برای استقلال را پیدا نکرده، در این بازی در ترکیب اصلی قرار دارد. شهباززاده، میرزایی، قائدی، رمضانی، جلالی، محبی، زواری، رضاوند و سعیدی‌فر، نیمکت نشینان استقلال هستند. مهدی مهدی‌پور به دلیل آسیب دیدگی جزئی در لیست امروز استقلال حضور ندارد اما به همراه سایر نفرات به اصفهان سفر کرده است. در سپاهان نیز سیلویرا، تاوارس، محمدرضا حسینی، سلمانی، یوسفی، علیمحمدی، کامسوبا، میرزازاد و قربانی بازیکنان ذخیره هستند.

*پیش از شروع بازی، محمدرضا ساکت از سجاد شهباززاده، محمد محبی و رضا میرزایی سه بازیکن پیشین سپاهان با اهدای دسته گل و تابلو عکس، تجلیل کرد.