به گزارش افکارنیوز،

محمد رضا جولایی سرپرست دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران  با اشاره به اقدامات این شرکت برای گازرسانی در فصل زمستان گفت:همانند روال سال‌های گذشته با هدف هماهنگی بخش‌های مختلف در زنجیره تامین گاز و رفع مشکلات، اقدامات خوبی در زمینه گازرسانی به سراسر کشور به ویژه مناطق کم برخوردار انجام شده است.

او ادامه داد:از ابتدای سال به منظور حصول اطمینان از تامین انرژی ، جلساتی برگزار و نظرات تبادل شد تا در فصول سرد سال در تمام نقاط کشور قطعی گاز نداشته باشیم.

سرپرست دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد:در حال حاضر تمامی اطلاعات از سازمان هواشناسی دریافت شده است و طبق این اطلاعات و پیش بینی ها عمل خواهیم کرد.

 

جولایی اضافه کرد: حجم گاز تحویلی به نیروگاه‌ها بسته به سرمای هوا، شدت و طول زمان سرما خواهد بود، اما اولویت اول ما تامین سوخت  مورد نیاز بخش خانگی است.

او بیان کرد:تمامی خطوط لوله گاز در سراسر کشور تجهیز و نوسازی شده است تا مشکلی در انتقال گاز به منازل و مراکز تجاری نداشته باشیم.

سرپرست دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: با تمهیدات و برنامه ریزی‌های صورت گرفته و با استفاده از همه توان و ظرفیت شرکت ملی گاز کشور برای تأمین  پایدار، مستمر و ایمن گاز مشترکین ذره‌ای کوتاهی نخواهیم کرد.

جولایی اضافه کرد:اگر زمستان امسال مانند سال گذشته باشد، هیچ کمبود  و افت فشاری در خطوط انتقال گاز نخواهیم داشت.