به گزارش افکارنیوز،

تاریخ عرضه نسخه  بازی پرطرفدار NBA 2K21  برای کنسول‌های نسل آینده سرانجام مشخص شد. شرکت 2K Sports به تازگی اعلام کرد که قصد دارد جدیدترین نسخه سری بازی‌های NBA برای کنسول‌های نسل جدید را در تاریخ ۱۰ نوامبر وارد بازار جهانی کند.

با این وجود خبر بدی برای طرفداران این سری وجود دارد و آن عدم امکان بروزرسانی ساده بازی NBA 2K21 برای کنسول‌های نسل آینده است. طبق اطلاعات به دست آمده این عمل برای کاربران هزینه خواهد داشت و به سادگی صورت نمی‌گیرد.

با وجود آن که بازی مذکور در تاریخ ۱۰ نوامبر عرضه می‌شود اما کاربران کنسول پلی استیشن ۵ از ۱۲ نوامبر می‌توانند در کشورهایی مانند کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزلند، ژاپن، کره جنوبی و آمریکا آن را خریداری کنند. افرادی که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند باید برای تهیه این بازی تا تاریخ ۱۹ نوامبر و عرضه کنسول پلی استیشن ۵ به صورت نهایی صبر کنند.

تغییرات NBA 2K21 در کنسول‌های نسل جدید

تغییرات NBA 2K21 در کنسول‌های نسل جدید

بازی NBA 2K21 برای پلی استیشن ۵ یک نسخه کاملا متفاوت با نمونه آن بر روی پلی استیشن ۴ است در نتیجه کاربران نمی‌توانند به راحتی این بازی را از حساب خود به کنسول جدید انتقال دهند و در صورت انجام این کار از بروزرسانی‌های مخصوص به کنسول جدید برخوردار نمی‌شوند.

عنوان NBA 2K21 بر روی PS5 همچنین ۱۰ دلار از نسخه پلی استیشن ۴ گران‌تر است. این تغییر قیمت برای تمامی کنسول‌های نسل جدید اعمال شده و ایکس باکس سری ایکس نیز شرایط مشابه‌ای دارد. با وجود آن که شرکت 2K نمایش کوتاهی از عنوان خود به کاربران نشان داد اما افراد توانستند شاهد گرافیک فوق‌العاده و سرعت بالای اجرای این بازی در کنسول‌های نسل جدید باشند.

eKLGn82icCha

همان‌طور که اشاره شد، کاربران کنسول‌های نسل قبل می‌توانند بازی NBA 2K21 را با استفاده از قابلیت جدید کنسول‌های نسل آینده به PS5 و Xbox Series X بیاورند اما آن‌ها در این صورت بروزرسانی‌های جدید بازی را دریافت نخواهند کرد و باید همواره نسخه موجود در کنسول نسل قبل خود را استفاده کنند.