شاخص بورس  در ابتدای معاملات امروز سه‌شنبه ۲۷ آبان با رشد ۲۹ هزار و ۴۹۵ واحدی وارد کانال ۱.۳ میلیون واحد شد و شاهد بازگشایی نماد « شستا » بعد از ۴۴ روز غیبت بدون بازارگردان بود. بازگشایی نماد شستا با ۲۰ درصد منفی باعث افت ۱۵ هزار واحدی شاخص کل بورس شد اما با گذشت زمان دوباره شاخص افزایشی شد و در حالی به کار خود پایان داد که شاخص کل بورس تهران با افزایش ۲۳ هزار و ۱۰۸ واحدی به رقم یک میلیون و ۲۹۶ هزار و ۹۵۶ واحدی رسید.

امروز نمادهای شرکت های بزرگ و شاخص ساز از جمله فولاد، فملی، فارس، تاپیکو و کگل در رنج مثبت حضور داشتند و نمادهای شستا، خزامیا، خودرو و سیتا نیز پرتراکنش ترین نمادها بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

امروز بیشتر نمادهای حاضر در سبد  سهام عدالت   مثبت بودند و به جز ۳ نماد که منفی بودند و نمادهای «حپترو» و «وتجارت» که بسته هستند باقی نمادها سبز بودند.

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، ارزش سهام عدالت با افزایش ۳۴۱  هزار و ۸۱۲ تومانی معادل ۳.۵۳ درصدی همراه بود. ارزش سبد ۵۳۲ هزارتومانی سهام عدالت به ۱۰ میلیون تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۶ میلیون  تومان رسیده است.

ارزش دارایکم چقدر شد؟

 همچنین قیمت پایانی هر واحد از  دارایکم  با افزایش ۱.۰۱ درصدی نسبت به روز گذشته ۱۹ هزار و ۱۶۴ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۸۳۲ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با ۰.۹۳ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۱۹ هزار و ۱۵۰ تومان افزایش یافت.