امروز ۱۲ آذر ماه آخرین روز کاری  بورس   در هفته جاری بازار پر عرضه و با ریزش ۴۷۶۷ واحدی شاخص کل بورس و قرار گرفتن در ارتفاع یک میلیون و ۴۶۸ هزار واحد آغاز شد اما  رفته رفته از حجم عرضه کاسته و تقاضا افرایش یافت. شاخص کل بازار سرمایه که امروز روز پر نوسانی را پشت سر گذاشت در نهایت و در حالیکه تا یک میلیون و ۴۸۰ هزار واحد صعود کرده بود در نهایت با ۲۶۹۳ واحد کاهش به کار خود خاتمه دارد. شاخص کل بورس امروز با ۲۶۹۳ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۴۷۰ هزار واحد را ثبت کرد.​

سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، مخابرات ایران، و بانک پارسیان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل بانک ملت، معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت تهران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

 همزمان با افت شاخص کل بورس تهران ارزش سهام عدالت نیز امروز کاهشی بود. قیمت پورتفوی بورسی سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۸۱ هزار و ۷۲۹ تومان معادل ۰.۷ درصد کاهش یافت و به ۱۱ میلیون و ۴۶۵ هزار و ۵۸۷ تومان رسید. 

بر این اساس، ارزش ۶۰ درصد از سهام عدالت آزاد شده به  ۶ میلیون و ۸۷۹ هزار و ۳۵۲ تومان رسید.

قیمت سهام عدالت و دارایکم

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از  دارایکم  با  افت ۳.۰۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲۰ هزار و ۱۰۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۵.۶۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۹ هزار و ۵۷۵ تومان معامله شد. 

ارزش پالایش یکم چقدر است؟

قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۶.۶۶ درصدی نسبت به دیروز ۱۰ هزار و ۶۱۷ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۵ میلیون ۳۰۸ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۸.۹۵ درصدی نسبت به روز عرضه ۱۰ هزار و ۳۵۶ تومان معامله شد.