بازار سرمایه در چهارمین روز کاری هفته جاری همانند روز‌های گذشته شاهد روند نزولی شاخص‌ها بود و در نهایت شاخص کل بورس با ۲۸ هزار و ۲۴۱ واحد کاهش به رقم یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم وزن هم با ۲۰۸۳ واحد نزول در رقم ۴۲۷ هزار و ۵۴۵ واحد ایستاد.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، پالایش نفت اصفهان، بانک پاسارگاد و سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین نسبت به سایر نماد‌ها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

ریزش بورس بر روی قیمت سهام نماد‌های حاضر در سبد سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و قیمت آن‌ها را نیز نزولی کرد.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

پس از پایان معاملات امروز ۱۴ بهمن ماه، ارزش هر برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی دارندگان این سهام به ۷ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۴۹۷ تومان رسید که نسبت به دیروز ۲۸۰ هزار و ۶۷۸ تومان معادل ۳.۴ درصد کاهش یافت.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۷۶۱ هزار و ۲۹۸ تومان رسیده است.

 

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۴ بهمن ماه ۹۹

 

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۷.۸۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۴ هزار و ۵۱۹ تومان معاملهش شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۹.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۱۸۲ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱۴ بهمن ماه ۹۹