صندوق پالایشی یکم ، با نماد پالایش امروز هم روند کاهشی داشت و روز چهارم هفته را منفی به پایان رساند و با ۸ درصد کاهش قیمت نسبت به روز دوشنبه به قیمت ۸۲۸۶۰ ریال رسید و در مجموع تاکنون حدود ۱۸ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.
تمام نماد‌های مجاز معاملاتی این صندوق امروز در پایان معاملات با کاهش قیمت مواجه شدند و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افت ۴.۷۹ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۴.۸۴ درصدی شپنا (پالایش نفت اصفهان) افت ۴.۵۷ درصدی و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۴.۷ درصدی را تجربه کردند.


ارزش پالایشی یکم ۱۴ بهمن ماه ۹۹

امروز سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۸.۴۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۲۸۶ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۹.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایشی یکم در ۱۴ بهمن ۹۹