صندوق پالایشی یکم امروز بیستم بهمن ماه در پایان معاملات با ۸.۹۶ درصد افزایش قیمت به ۸۷۲۸۰ ریال رسید و تاکنون حدود ۱۳ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است.
تمام نماد‌های مجاز معاملاتی این صندوق امروز در پایان معاملات ۲۰ بهمن ماه ۹۹ با افزایش قیمت مواجه شدند و نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) رشد ۱.۷۹ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۳.۸۲ درصدی و نماد‌های شپنا (پالایش نفت اصفهان) و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) به ترتیب ۴.۶۶ و ۳.۵۷ درصد رشد را تجربه کردند

ارزش پالایشی یکم ۲۰ بهمن ماه ۹۹

امروز دوشنبه ۲۰ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۸.۹۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۷۲۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۳۶۴ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۸۱۱ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایشی یکم ۲۰ بهمن ۹۹