به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، گشتی در بازار ارز تهران نشان می دهد که قیمت فروش دلار آزاد بر روی تابلوی صرافی ها امروز۱۵۸۰ تومان و قیمت خرید ۱۵۶۵ تومان است.

دلالان بازار ارز که همچنان به خرید و فروش مشغول هستند، در صورتی که مشتری برای فروش ارز به این بازار مراجعه کند برای معامله با وی هجوم می آورند و قیمت های خرید ارز از آنها را می شکنند.

قیمت فروش هر یورو به نرخ آزاد بر روی تابلوها امروز ۲۰۶۰ تومان و خرید ۲۰۴۰ تومان و نرخ فروش پوند ۲۶۵۰ تومان و نرخ خرید ۲۵۰۰ تومان اعلام می شود.

نکته جالبی که از قیمت ها در بازار می توان دریافت، اختلاف قیمت خرید و فروش ارز و سکه است که این اختلاف قیمت در خرید و فروش سکه ها به ۲۰ هزار تومان و در ارزهای معتبر به ۲۰ تومان هم می رسد.

نرخ سکه‌ها

وضعیت بازار سکه نیز حاکی است که قیمت فروش سکه طرح قدیم در روز جاری بر روی تابلوها ۶۲۰ هزار تومان و قیمت خرید ۶۰۰ هزار تومان، قیمت فروش سکه طرح جدید ۶۱۰ هزار تومان و قیمت خرید ۵۹۲ هزار تومان است.

نرخ فروش سکه نیم بهار آزادی ۳۱۵ هزار تومان و نرخ خرید ۳۰۰ هزار تومان، نرخ فروش ربع بهار ۱۷۷ هزار تومان و خرید ۱۶۸ هزار تومان اعلام شد.

قیمت فروش سکه طرح قدیم دیروز ۶۱۰ هزار تومان، طرح جدید ۵۹۵ هزار تومان، نیم سکه ۳۰۴ هزار تومان و ربع سکه ۱۷۰ هزار تومان بود.