شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز با صعود ۴۷ هزار واحدی معادل ۳.۹ درصد در ارتفاع یک میلیون و ۲۶۲ هزار واحد قرار گرفت. شاخص هم‌وزن نیز سبزپوش شد و با رشد ۱۲ هزار واحدی، ۴۳۵ هزار و ۶۱۷ واحد را ثبت کرد. 

فارس، فولاد و فملی سه نماد تاثیرگذار در رشد شاخص کل بودند. سصفها، پرداخت وکلوند نیز سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص  بورس  گذاشتند و شستا، غزر، ثامید هم سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام ، ارزش  سهام عدالت  به ۸ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۲۱۲ تومان رسید که نسبت به دیروز ۸.۶ درصد معادل ۶۸۱ هزار و ۲۱۲ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۱۱۶ هزار و ۹۲۷ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۵بهمن ۹۹ +جدول

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۷.۶۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۷ هزار و ۲۱۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۴۳ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۷ هزار و ۵۹۰ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۵بهمن ۹۹ +جدول