اسامی برندگان سایپا اعلام شد. نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده و پیش فروش سایپا امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹ اعلام شد. اسامی برندگان قرعه کشی سایپا ویژه اسفندماه با کد پیگیری بر روی سایت سایپا قرار گرفت.

مراسم قرعه کشی سایپا ویژه اسفند 99 امروز چهارشنبه 13 اسفند ماه در محل همیشگی قرعه کشی های سایپا با حضورنهادهای نظارتی انجام می شود. اسامی برندگان قرعه کشی سایپا اسفند 99 از طریق سایت سایپا به نشانی http://www.saipacorp.com/ اعلام می شود. ما نیز اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با کد رهگیری و کد ملی را در ادامه برایتان می آوریم. لینک اسامی برندگان قرعه کشی سایپا را نیز به تفکیک نوع خودرو با اسامی برندگان تیبا، برندگان کوییک، برندگان شاهین، برندگان سایپا ۱۵۱ و برندگان ساینا در زیر می خوانید.

طرح پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا ویژه عید تا عید از روز شنبه 10 اسفند ماه به مدت 3 روز اجرا شد و طبق اعلام شرکت خودروسازی سایپا امروز چهارشنبه 13 اسفند 99 برگزار می شود و اسامی برندگان قرعه کشی سایپا با کدرهگیری و کدملی در زیر اعلام می شود.

 

زمان قرعه کشی پیش فروش و فروش فوق العاده سایپا اسفند 99

امروز چهارشنبه 13 اسفند 99 مراسم قرعه کشی پیش فروش و فوق العاده سایپا اسفند 99 با حضور نهادهای نظارتی در محل همیگشی قرعه کشی های سایپا انجام شد.

 

نتایج قرعه کشی سایپا اسفند ۹۹/ اسامی برندگان قرعه کشی سایپا 13 اسفند

نتایج قرعه کشی سایپا اسفند 99 فردا اطلاع رسانی می شود. به برندگان قرعه کشی ویژه عید تا عید سایپا از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

 

لینک اسامی برندگان قرعه کشی سایپا اسفند 99

اسامی برندگان تیبا

اسامی برندگان کوییک

اسامی برندگان شاهین

اسامی برندگان سایپا ۱۵۱

اسامی برندگان ساینا

 

نتایج قرعه کشی سایپا اسفند 99

 

نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش و فروش سایپا ویژه عید تا عید اسفند 99

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

 

جزئیات برنامه فروش عید تا عید سایپا را در زیر بخوانید.

شرکت سایپا در راستای تنظیم بازار خودرو اقدام به دو طرح پیش فروش سایپا ویژه اسفند و فروش فوق العاده سایپا از روز شنبه 9 اسفند ماه تا روز دوشنبه 11 اسفندماه مصادف با عید مبعث نموده است. امروز دوشنبه ۱۱ اسفند سومین روز ثبت نام سایپا و آخرین مهلت ثبت نام سایپا ویژه اسفند است. فروش فوری و پیش فروش سایپا در قالب طرح عید تا عید با عرضه محصولات تیبا، کوییک، شاهین، سایپا ۱۵۱ و ساینا آغاز شد؛ در فروش فوق العاده موعد تحویل خودروها ۹۰ روز و در پیش فروش یک سال است. جزئیات بیشتر از فروش فوق العاده سایپا با موعد تحویل 90 روزه و پیش فروش خودروهای سایپا با زمان تحویل یک ساله، موعد دقیق تحویل خودروهای سایپا ویژه طرح عید تا عید، زمان قرعه کشی و سایر اطلاعات ضروری درباره نحوه ثبت نام سایپا را در ادامه بخوانید.

ثبت نام سایپا برای محصولات پرطرفدار پراید، ساینا، کوییک و تیبا در قالب طرح فروش فوق العاده عید تا عید از شنبه آغاز شد و متقاضیان ثبت نام محصولات سایپا در طرح پیش فروش جدید می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com به شکلی که در ادامه می آید نسبت به ثبت نام و واریز پیش پرداخت در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در طرح عید تا عید سایپا علاوه بر فروش فوق العاده محصولات پراید، تیبا، ساینا و کوییک با تحویل سه ماهه، ثبت نام پیش فروش همین محصولات با دوره تحویل یکساله نیز انجام می شود و متقاضیان می توانند بسته به نیاز خود در یک یا هر دو طرح ثبت نام کنند اما در مرحله قرعه کشی تنها امکان استفاده از یکی از دو طرح را خواهند داشت.